Ronaldo dosiahol minimálny cieľ 10 rokov

Hra 2019 sa blíži k dokončeniu. A Detské Futbalove Dresy Ronaldo nedokázal dosiahnuť top 5 v zozname strelcov v roku 2019. Počas celého roka 2019 dosiahol Levan najviac gólov a celkovo 54 gólov. Potom Messi strelil 50 gólov a Mbappe strelil 44 gólov. Sterling strelil 41 gólov a Zahawi strelil 40 gólov.

Keďže Ronaldo v roku 2013 dosiahol 69 gólov, Jeho ciele každý rok klesajú. 61 cieľov v roku 2014, 57 cieľov v roku 2015, 55 cieľov v roku 2016, 53 cieľov v roku 2017, 49 cieľov v roku 2018 a 39 cieľov v roku 2019.

Ronaldo strelil celkom 39 gólov, Medzi nimi Juve strelila 25 gólov, Portugalský národný tím strelil 14 gólov. Toto je posledných desať rokov Dresy Juventus Ronaldo, Najnižší počet prirodzených ročných cieľov v jeho kariére.

Takino Nanno sa pripojil k Liverpoolu

Premier League Detské Futbalove Dresy Liverpool Club oznámil, So Salzburgskými Red Bulls bola dosiahnutá dohoda o premiestnení japonského útočníka Takashi Minana. Japonská medzinárodná hráčka sa oficiálne stane hráčom Liverpoolu 1. januára budúceho roka. V stredu dokončil svoje osobné záležitosti a zložil lekárske vyšetrenie.

Uvádza sa, že 24-ročný Takashi Nanno podpísal s klubom dlhodobú zmluvu. Bude nosiť košeľu č. 18. Podľa správ Takashi Minano podpísal štvorročnú a polročnú dohodu s Liverpoolom do leta 2024 Poplatok za prevod je 7,25 milióna GBP.

Z hry proti Dresy Liverpool v tejto sezóne, Dozvedel som sa, že Liverpool má takú vysokú úroveň technológie a sily. Ich futbal je taký vysoký, Toľko, že mám pocit, že sú majstrami Ligy majstrov. Mojím cieľom je vyhrať Premier League a Ligu majstrov a prispieť k Liverpoolu.

Messi hrá príliš neuveriteľne

Nedávno sa uskutočnil rozhovor s barcelonským útočníkom Detské Futbalove Dresy Griezmannom. Hovoril o Messi a jeho doterajšej kariére. Je skutočne neuveriteľný. Jeho výkon si musíte užiť. Sledovanie, ako sa hrá a je spolu s ním spoluhráčom, je skutočne veľkolepou podívanou.

Griezmann okrem toho uviedol: Na šampionát neprišiel: Opustil som Atletico Madrid, aby som sa naučil nový spôsob hrania a novú filozofiu futbalu. Ak sa chcete naučiť iný štýl futbalu, choďte do iného tímu.

Pokiaľ ide o jeho prispôsobenie v Barcelone, Dresy Barcelona Griezmann povedal: Musím sa naučiť hrať v novej pozícii, Tiež poznať mojich spoluhráčov z Barcelony. Som introvert a nie som dobrý v komunikácii s ostatnými ľuďmi, Ale všetko sa časom zlepší.

Milánska noc v Barcelone Messi

Liga majstrov UEFA proti Dortmundu, Detské Futbalove Dresy Messi vo svojej barcelonskej kariére nastolil významný medzník, Zúčastnil sa 700. hry, ktorú hral v Barcelone.

Prvých 699 hier v Barcelone, Messi strelil celkom 612 gólov, 235 asistencií, K dispozícii je 125 hier dokončených dvakrát. 40 trikov na klobúkoch, 5 starších seniorov a 1 piaty syn. V 699 hrách Messi vyhral 494 hier, K dispozícii je 128 remíz a 77 strát. Počas tohto obdobia vyhral 34 majstrovských trofejí v Barcelone.

V histórii barcelonského klubu Messi je na druhom mieste v Harvey v 767 hrách, Zo štatistík cieľov atď. Dresy Juventus Messi je prvá legenda v histórii Barcelony.

Bell sa zmenil na najhrubšie stehno Real Madrid

Keď Ronaldo odišiel, Detské Futbalove Dresy Benzema vyprovokoval stroskot útoku v Realu Madrid. Aj keď ho ľudia niekoľko rokov kritizovali, V týchto dvoch sezónach je však nepochybne najlepším hráčom v Real Madrid. Dnes sa stáva komplexnejším a smrteľnejším.

Strelec musí byť sebecký, Benzema však nie je vždy sebecká osoba. Namiesto toho sa veľmi zameriava na pomoc svojim spoluhráčom okolo seba. Keď Azar hovoril o Benzemovi, povedal: Pomôže ostatným zlepšiť sa. Technické možnosti spoločnosti Benzema, Jeho pohyby a sila spôsobia jeho oponentom ťažkosti.

Dá sa povedať, že Dresy Real Madrid Benzema má všetky vlastnosti, aby bol perfektným centrom: Jeho rýchlosť, šikovnosť a dokončenie sú vynikajúce. 31-ročný benzema sa stal vyspelejším. Vďaka tomu je schopný čítať hru, A zefektívni ho v pokutovom území. Pre Real Madrid sa Benzema stala luxusom. A pre svojho súpera Benzema je ako nočná mora.

Henry je arogantný arzenál frustrovaný

Legenda o arzenále Detské Futbalove Dresy Henry tomu verí Ľudia sú viac trpezliví s novou pomocou Arsenalu, Pepe. A Pepeho výkon nie je len osobnou záležitosťou. Je to stále tím Arsenalu.

Zatiaľ to nie je Pepe problém. Je to celý problém Arsenalu. Dúfam, že on a tím sa môžu zlepšiť Týmto spôsobom môžeme opäť skórovať prvé štyri.

Príďte do Dresy Arsenal a prispôsobte sa novému štýlu, Nie je to ľahké. Všetci vieme, že Premier League sa líši od Ligue 1 Líši sa od akejkoľvek inej ligy, Preto sa musí prispôsobiť Arsenalu, Arsenal mu musí dať čas.

Celý tím začal byť sofistikovanejší

Juventusova hviezda Douglas-Costa povedal: Odkedy sa Detské Futbalove Dresy Ronaldo pripojil k tímu v roku 2018, Dobrým príkladom pre spoluhráčov Juventus. Najmä pokiaľ ide o kontrolu stravovania a fitnes, Poháňal Juventusa, aby sa od neho poučil.

Costa odhalil, že od príchodu Ronalda Každý venuje väčšiu pozornosť údržbe vlastného tela. Spravujem svoju stravu primerane. Teraz som viac pozorný ako predtým, Mám 29 rokov a cítim to.

Ronaldo často vidíš napoly nahého, Jeho veľkosť je skvelá. To dáva každému v Juventuse moc, Všetci chceme mať svoje telo. Odkedy prišiel do klubu Juventus, Percentuálny podiel telesného tuku celého prehrávača Dresy Juventus klesá. Toto je mimoriadne, Dal nám veľa vecí pred súdom.

Chelsea dnes nie je napätá

Chelsea 1-2 prehral s Manchester United, Ligový pohár je poľutovaniahodný. Detské Futbalove Dresy Chelsea Lampard tiež hovoril o nedávnej situácii tímu v rozhovore po zápase.

Keď už hovoríme o tejto hre, Lampard povedal: Naša rýchlosť prechodu je trochu pomalá. Ak sa nepokúsite prelomiť obrannú líniu a spustiť viac, hra bude veľmi náročná. Naše napätie nestačí. Keď nájdeme rytmus, Tím vykonal úpravy a zmenil ľudí. Nakoniec však Rushford skóroval.

Keď už hovoríme o nedávnom stave, Lampard povedal: Futbalove Dresy Chelsea mala predtým víťaznú sériu siedmich hier. Liga majstrov tiež hrala dôležitú hru. Je dôležité zostať vo forme a po tom sú tvrdé hry. Premier League je nepochybne najvyššou prioritou. Vidím svetlú budúcnosť Chelsea. Chelsea sa chce zamerať na ďalšiu hru.

Messi sa zlepšuje každý deň

Barcelona 2: 1 Česká republika Slavia, Po zápase Valverde ľutoval, že tím chýba pokoj. Braní gól a súperov vlastný gól prinútili Detské Futbalove Dresy Barcelona vyhrať zápas. Barcelona však tiež premeškala celý rad príležitostí. Tímu sa domáci tím mohol držať až do konca hry.

Toto je hra, na ktorú sa tešíme, Ani jedna strana nedosiahla stabilné víťazstvo. V niektorých fázach hry máme navrch. Náš začiatok je dobrý, ale vidíme to Keď sme stratili loptu, Ich dosah je veľmi nebezpečný.

Valverde tiež ocenil Messiho, Je to hráč, ktorý môže hrať rozhodujúcu úlohu v každom ťahu. Zlepšuje sa každý deň po tom, čo sa zotaví zo zranenia. Keď už hovoríme o rekorde Futbalove Dresy Messi o 15 po sebe idúcich cieľoch Ligy majstrov, Valverde povedal: Toto je ďalší z neuveriteľných záznamov Lea. Je to veľmi jednoduché, je to prirodzené, Ale dosiahnuť také výsledky je nesmierne ťažké.

Liverpool bude najsilnejším zápasom Manchester United

Tento víkend, Manchester United proti Liverpoolu. Situácia oboch tímov v novej sezóne je veľmi odlišná. Liverpool si udržal svoje najvyššie miesto so všetkými víťazstvami. Pokles v Manchesteri United sa už priblížil k zostupnej zóne. Situácia v Detské Futbalove Dresy Liverpoole je teraz jednoznačne optimistickejšia.

Liverpool dúfa, že bude hrať Manchester United s najsilnejšou zostavou. Sarah bola zranená už skôr. Liverpool zariadil pre Salaha špeciálne osobné školenie. Urýchliť zotavenie, dúfam, že dohnal proti Manchesteru United. Centrálny obhajca Matip obnovil výcvik, Môže začať partnerstvo s Van Dyck.

Liverpool je v najsilnejšej pozícii, Situácia Futbalove Dresy Manchester United je veľmi kritická. Hlavní hráči tímu Bogba a Degea sa už rozhodli zraniť. Zmeškal proti Liverpoolu. Okrem toho sú zranení aj Martial, Wan-Pisa, Lukeshaw a ďalší. To, či môžete hrať alebo nie, závisí od situácie pred zápasom.